Якщо Ви бажаєте виправити порушення прикусу або розташування зубів Вам слід звернутись до лікаря-ортодонта. Знання лікарів та Ваше терпіння зробить вашу посмішку бездоганною.

Почати вирівнювати неправильний прикус або криво розташовані зуби ніколи не пізно. Навіть в зрілому віці виправлення проходить успішно.

Виправлення зубощелепних аномалій — процес індивідуальний. Найбільш ефективний метод лікар визначає за допомогою спеціального рентгенологічного знімка. Для відновлення рівного зубного ряду застосовують брекет-системи, спеціально виготовлені ортодонтичні апарати або пластинки.

Виправлення прикусу процес тривалий. Термін носіння брекетів залежить від складності та визначається індивідуально для кожного пацієнта. А життя пацієнтів з брекетами можна розділити на три фази:

1. До брекетів
2. Під час лікування
3. Після брекет-системи
Кожен етап має свої складнощі, але повірте, час витрачений на лікування брекет-системою, повністю «окуповується» своїм результатом та ідеальною посмішкою на все життя.

Для запису телефонуйте за номером:

+38 098 337 74 77


Нижче Ви можете ознайомитися з фотографіями прикладів виправлення прикусу за допомогою брекетів в стоматології Feloniuk clinic у Хмельницькому