Багато батьків упевнені в тому, що не варто лікувати молочні зуби, які незабаром випадуть. Однак вони навіть не уявляють, що це поширена помилка може заподіяти шкоду здоров'ю дитини та її розвитку. Лікувати молочні зуби потрібно.

Сьогодні цей процес є обов'язковою умовою виховання дітей і турботи про їхнє здоров'я. За молочними зубами необхідно доглядати так само як і за постійними. Наприклад, коли малюк вчиться розмовляти, молочні зуби відповідають за правильне формування звуків. При їх поганому стані цей процес може бути порушений. Крім того, наявність карієсу негативно впливає на харчування дитини. Дитина може відчувати біль і неприємні відчуття при прийомі їжі, що погано відбивається на його самопочутті в цілому.

Вплив молочних зубів на здоров'я дитини

Як уже зазначалося, лікувати молочні зуби у дітей необхідно хоча б тому, що вони впливають на розвиток зубощелепної системи. Наявність всіх молочних зубів забезпечує коректні розміри щелепи. Якщо ж вони уражаються карієсом і, як наслідок, видаляються, то процес формування щелепи може бути порушений. В майбутньому дитині доведеться носити брекети через неправильного прикусу. Крім того, раннє видалення молочних зубів призводить до затримки прорізування постійних.

Профілактика карієсу в ранньому віці

Лікувати молочні зуби потрібно, але краще зовсім не допускати розвитку карієсу. Слід виконувати загальні рекомендації по догляду за порожниною рота і привчити дитину правильно і регулярно чистити зуби. Профілактичні відвідування стоматолога також дозволяють уникнути появи й подальшого розвитку карієсу.

Здорові молочні зуби запорука здорових постійних зубів

Команда Feloniuk clinic знаходить підхід до кожного малюка, щоб він швидше адаптувався до стоматологічних процедур. Тому, завжди показуємо малечі наші інструменти та розповідаємо про їх призначення в ігровій формі. Інколи малюки навіть трохи долучаються до лікування їхніх мам і татусів.⠀

FeloniuK clinic — стоматологія, що дарує приємні емоції навіть для самих маленьких

                                Записуйтесь за телефоном: 

                                 +38 098 337 74 77